Edebiyat Arşivi

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?

Acı dolu sözler, acılı sözler, yüksek doz damar sözler.
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Sitem Mesajları, kızdığınız insanlara gönderebileceğiniz sitem mesajları.
Alta gitSayfa: 1
BAŞLIK: Acı dolu sözler, acılı sözler, yüksek doz damar sözler.
#542
Acı dolu sözler, acılı sözler, yüksek doz damar sözler. 5 Yıl, 9 Ay önce Karma: 4
Acıya Dayanmakmı Zor Yoksa Sanamı Katlanmak Zor Olan Anlayamadım Ama Bildiğim Birşey var Acı Senin Sevginle Daha Güzel Yaşatıyor Hayatı!

Bir Hayatı Acısıyla Tatlısıyla Yaşamak isterdim Seninle Bıraktım Hayallerimi Artık mazilerime, Acıyla Arkadaş Oldum Bakıyorum Nefretimle Gelceğe.

Benim hayatımda Gülücükler Olmadı Sevgilim, Acıyla Bütünleşti Kalbim Nasır tuttu Sevgilerim, Şimdi Gözyaşlarımla Nasır tutan duygularımı yumuşatıyorum Sen bana Bakma Güzelim.

Acıdan Zevk Almasını Bildi bedenim, Acıyla Bütünleşti Ellerim Kimse Ayıramaz Acıdan Ellerimi ben Acıyla Yaşamaya Alışmışım Sevgilim.

Acılı Sözlerim Vardır Benim Sen Dayanamazsın Sevgilim Acı Hükmetmiş bana Bebeğim Seninle Mutlu Günleri Görmez Bu Kalbim Acıya Esirim..

Her Ağladığımda Acıyla Bakıyorum Hayata Mutluluk Gözyaşları Düşmedi Hiçbirzaman Gözlerimden Hep Acıyla Başladım hayata Acıyla Son Buldu Günlerim Herdefasında.

Aşkıma Ne Acı Dayanacak nede Acılara Boyun Eğip Gidicek hayat nekadar Acı Olursa Olsun Bu Gözler Nekadar Acıyla Dolarsa Dolsun Senden Başkasına Ne Sevgiyle Nede Acıyla Bakıcak Bebeğim.

Kalbimde Bir Yara Aşk Acısı Çekiyor Bedenim Sözlerimde imaalı Kelimeler Saklı Her Bir cümlesinde Acı Saklı Sen Bana Aldırma isyanım Hayata.

Terk Edip Gidişler Var Her Anımda, Acıya yakınlaşan kalbim Ağlıyor Her Adımda, Seninle Geçirdiğim Günleri Saklıyorum beyaz Sayfalarda Şimdi Acı Sözlerimi Yazıyorum Geceleri Duvarlarıma.

Unutmadım Seni Unutamam Sevgilim, Acı Hayatımda tatlı Bir Anıydın, Şimdi Tatlı Olan Anılarımda Zamanla Birlikte Yok Oldu Sadece Acıya Bağımlı Kaldı Hayatım Acısını Çekiyorum yalnız Hayatımın.

Beklediğim Acı geldi Vurdu Sonunda Ellerimiz Ayrıldı tesellileri Aradım herdefasında, Çıkış Bulamadım Kaçışlarımda Acıya Bağlı Kaldım Çırpınsamda Kaçamıyorum Aşk Acısından.

Yüzümde Ne Gülücükler Açtı Nede Hayata Sevdalı kaldım! Sadece Acıyla Ağladım Mutluluğa Hasret Kaldım Hayatta Unuttuldum Acılara Tutundum.

Senden Vazgeçemem Sevgilim Acuyla Yansada Yüreğim Senden Vazgeçemem Anla beni Sevgilim Acıyla Yontulmuş Kalbim Sensin benim tek Geleceğim Bırakma Beni Acılarla Başbaşa Sevgilim.

gecelerin Soğukluğuna Aldırmaz Kalbim Buz Tutmuş Acılara katlandı Yüreğim Sen Nedersen De Acımaz bedenim Acıya Tututkluyum Ben Güzelim.

Yarınlarıma Güneş Doğmaz Benim Dünyamda Acıya Mahkum Ellerim Gözlerimdeki yaşların Sebebi Acının Sevdasıdır Güzelim.

Heveslerimin Son Bulduğu Nokta Kalbindir Sevgilim Bıraktım Acıları Arkamda Seninleyim Bırakma Beni geri Acılara Heveslerimi Aşka çevir Seninle Bağlanayım Hayata Bebeğim.

Yüreğim Acılı yanıyor, Hayat beni Bir Adım Daha Uzaklaştırıyor, ne için Yaşadım Bilmiyorum Sadece Acıları Sevdi Kalbim Gözlerim Ben Aslında yaşamıyorum Sadece Acıları Sahipleniyorum.

Sevgiyi Sana Acıyı Hayata Borçluyum Sakın üzülme Bebeğim ben Acıyı Seninle Unuturum hayatı Acıyı bna Verdiğin Sevgiyle Avuturum Bebeğim.

Hayatmı Zor Yaşamakmı Zor Yoksa Bırakıp Giden Aşklarmı Kor insana, Ne hayat Ne Yaşamak Aşk yeter Bütün Acıları Anlatmaya..

Sen Hiç Aşık Oldunmu? Aşık olupda kalbin Acı Şarkılara Mahkum Oldumu? işte Bilmiyorsun Sevenin halini Anlamıyorsun Acıların nedenini Hain Sevgili.!!!

ister vur ister hiç bir şey söylemeden git, Zaten Acılara katlanmışım Senin Gidişlerin Koymaz Bana hayat Birkere Vurmuş Suratıma Ne Yaparsan Yap Acılar Unutulmaz Hayatımda.

yetinmek acıları sevmek benim hayattaki tek tesellim, kalbim nasır tutmuş gözlerim bakarken görmez olmuş hayatı sadece acıyı ve acıları görüyorum resim olmuş hayatımda sevgilim.

Kimseye Göre Değil Kendime Göre Yaşarım hayatımı! Acılara Mahkum OLmayı Değil Özgürce Yaşamayı Severim, Sensizliği Değil Seninleyken Acılarıda Sevmeyi öğrendim Sevgilim.

Kolaymı Ayrılıklar Kolaymı Gidişler? Her Gittiğin Adımda Kalbimin Atışı Eksiliyor hayatımında her Gidişlerinde Acılara Bırakıyorsun Sana Aşık Olan bedenimi.

Seven Acı Çekmeseydi Adına Sevgi Denmezdi, Aşk Acısı OLmasaydı Gençler Böyle Nedensizce öLmezdi Şaun benim Gibi!!! Aşk Acısı Çekti Yüreğim Artık Katlanamaz Buna bedenim!!!
Ali
Yönetici
Gönderiler: 1058
graphgraph
Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
 
#543
Cvp: Acı dolu sözler, acılı sözler, yüksek doz damar sözler. 5 Yıl, 9 Ay önce Karma: 4
Ben Seni ne Sevmişim Şimdi şaşıyorum kendime, ben Senin için öLürken sen Aşkımın gururuyla oynadın nankör..

Yine Bana Kalacak biliyorum Senden Kalıcı Acıları çekeceğim, Hep Bana kalacak hissediyor bedenim senden kalıcı sancılar iz bırakıcak hayatımda..

Bir Aşk oyunu oynamışız seninle, biliyordumki sonunun böyle acı olacağını kalbimde sızılar oluşturacağını şimdi ağlıyor ve acı çekeyirum ve şimdi aşk'ı anlıyorum.

Ellerimin Arasında Kırılmış bir kalp, üstünde aşk acısı yazıyor, şimdi ağlıyorum kalbime bakarak şimdi ağlıyorum aşkı anlayarak zalim sevgili..

Kim derdi bir gün biticek bu aşk kim derdi acılara mahkûm ediceksin beni! Şimdi Dert Okyanusunda Acılar içinde Çırpınan Zalim bir Balıkçının Kölesiyim..

Hep Gidenler Bırakır Acı Kalanlar ise Bu Acıları Sindirmeye Çalışır Hayatı Boyunca, Ben Sindiremeyenlerdenim ve ben hayatın bitişlerindeyim..

Anıları bir bir çevirip Okuyorum, Okudukça Gözyaşlarımı Durduramıyorum, resimleri yakmak istiyorum gözlerine bakınca vazgeçiyorum ve yine acılar içinde kıvranıyorum.

Bir resim kaldı elimde bir aşkın kaldi bu fakir kalbimde sende vur git gidebildiğin yere beni bırak kendi halime!!!

Beyaz Bir Dünyanın hep Siyah noktasında Kaldım, Şimdi O Siyah Noktaların içinde virgül olmaya Çalışıyorum Çalıştıkça Batıyorum Acılarla Ölüyorum..

Gönül oyununda son sahneyi oynadık bugün sen gülne ben ölen oldum hadi şimdi mutlu ol..

Acı Çekerek öleceğim Aşkını Kalbimde Bitireceğim Bittiği Gün öleceğim unutma..

Artık gelsende Ben Olmayacağım Acılarımla Sonsuz Okyanuslara yelken Açıcağım Senden Olabildiğince kaçacağım Ve Adını Denizlere Köpekbalıklarına Atacağım..

Her Gece Ağlamaya Mahkum olurmu insan? her gece yaşamak için savaş verirmi bu aşkın acısı! yaşarken ölmek mi? işte o işte bana bıraktığın tek anı!!!

Mutlu olmak isterdim seninle 1 gün gerisi öLüm olsada Sorun Değildi Gülüm, Şidmi Gidiyorum Boşluklara Sadece Seni Sevdim ben Sakın bunu unutma..

Bir kalbimdeki Acımı Birde Aşkını Unutmayacağım, Bir Sözlerini bir de Sözlerini Aslan unutmayacağım!!!

Bile Bile Yanıyorum Acılar içinde kavrılıyorum Senin için Ağlıyorum Acılarımı Tazeliyorum..

Kiminle Değil Alçak Kimlerle Aldattın beni! Seni ne Çok Sevdim Bunları Hiç Düşünmedinmi!!!!

Gözlerime Mühür Vurdum Kalbime Kilit Acılarla Mutlu Olurum ben hadi Sen yeni Aşklara Git!!!

Son Sözümü Duymak istermisin? Acılar içinde Mutlu Olmanı istiyorum benim çektiğimi çek Ve Acıları yaşadıkça Daha iyi tanı!

Sen mutluluk Değil Acı bir şarapsın hayatımda sen gülücükleri değil gözyaşlarımı döktün yüreğime vefasız sevgili..

Yaralı kalbime Merhem Ol Demiştim Sen yaramı Açtın içine acı bastın sen hayatımı çaldın ölme bıraktın lanet olsun Sana Çektiğim Acılara!!!

istemiyorum deseydin bilirdim, oynamasaydın benimle güzelim, şimdi elimde bir kalp içinde acıları balık yaptım yüzüdürüyorum..

Ağlayarak geldiğim dünyadan Ağlayarak Kayboluyorum teşekkürler hayat, teşekkürler Aşklar..

Sahte Beyaz Dünyanı Çek hayatımdan Bırak Karanlıklar içinde daha huzurluyum git hayahtımdan yalancı aşık.

herkez rol yapmak için artist olmuş kalpler yalan sevdalar duman olmuş, aşıkların sonu hep acı hep hüzün olmuş..
Ali
Yönetici
Gönderiler: 1058
graphgraph
Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
 
#625
Cvp: Acı dolu sözler, acılı sözler, yüksek doz damar sözler. 5 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0
harbiden ağır doz damar sözler
Nayhki
Fresh Boarder
Gönderiler: 9
graphgraph
Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
 
Üste gitSayfa: 1
You are here  : Anasayfa FORUM

Tasarım

tasarim Tasarım: Ali Horuz

Destek

edebiyat, destek Sitemize katkı yapmak isterseniz, üye olup makale önerebilirsiniz. Gönderileriniz kendi adınızla yayınlanır.

Edebi Portal

 Edebi Portal EdebiArşiv.Com, Türkiye'nin en geniş edebiyat portalı olmaya hazırlanıyor.